Как на Херсонщине дерибанят землю и воду

У нас все ещё хватает землеприхватителей. К ним ещё присоединились и водозагребатели. Эти - как переходный класс - предпочитают бережок.

Перепечатываю сообщение депутата облсовета Александра Шумея по этому поводу:

Завжди говорив, що поява однотипних, сумнівної законності розпоряджень по землі - є початком кінця команди на Херсонщині.

В поле зору потрапили три (№733, №734, №735) розпорядження голови ХОДА від 28 вересня 2016 року про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення в оренду на 49 років земельних ділянок із земель водного фонду (болота), під сінокосіння.

1. Розпорядження №733, №734 за межами Олешківської міської та Козачелагерської сільської рад цікаві, в першу чергу, умовними отримувачами болотних угідь.)
Евгений Рищук, там ще багато співробітників в колишньому Вашому підприємстві Укравіт (чи корпорації) для передачі ласих шматків? Судячи з п.3 вказаних розпоряджень про конфлікт інтересів ви не повідомили і не врегулювали його. Тригубенко Віталій долучайтесь, думаю це надання незаконних переваг фізичним особам під час підготовки і прийнятті відповідних рішень.

2. Розпорядження №735 скоріше для демонстрації того, що болото біля Дніпра і сінокосіння на 0,3 га виглядає досить умовно, навіть кадастрова карта засвідчує.
Так, за межами Садівської сільської ради, за публічною кадастровою картою намагався, для приблизного розуміння, за Класифікацією знайти код КВЦПЗ, а саме 10.06 (землі водного фонду для сінокосіння). Це головне, але швидко не знайшов, зате з найкрасивішою ділянкою, що кидається в очі і окремо стоїть в прибережній захисній смузі, виявилось щось незрозуміле. При наведенні на неї висвітлюється код КВЦПЗ 10.04 (для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами), а витяг за цим же кадастровим номером дає Код 6.1. (землі оздоровчого призначення для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів).

Олег Цвях зверніть увагу на державні болота Херсонщини та їх внесення до ПККУ, бо весь очерет покосять. Президент буде "приємно здивований", що в межах створеного за його Указом Національного природного парку "Нижньодніпровський" активно експерементують з болотами і сінокосінням).

Отак, у нас в Нижньому Придніпров'ї - чи сіно не так росте, чи косять не там.
P.s. Під час написання посту зникло з сайту ОДА розпорядження №733 на імя Мелешко М.М. на 0,3 га боліт за межами Олешківської міської ради. Виходе, ще й підробка документів.

Дементий Белый

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...