Підтримати нас
Редакційна політика
Вгору керується принципами та правилами чесної та незалежної журналістики.

Зокрема: 

 1. Видання “Вгору” незалежне від впливу політики, держави та бізнесу. У своїй роботі ми керуємося виключно суспільним інтересом. 

 2. Ми дотримуємося законодавства України та поважаємо права людини, сприяємо демократичному розвитку держави та громадянського суспільства, беремо участь у побудові України як цивілізованої, незалежної, стабільної та мирної європейської держави.

 3. Ми відхиляємо матеріали, що порушують закони України, стандарти та етичні норми журналістики.

 4. Ми відповідальні за точність та достовірність інформації, яку публікуємо. 

 5. Ми не публікуємо політичну рекламу, якщо вона суперечить нашим цінностям, приховану комерційну рекламу, рекламу ліків, алкоголю, азартних ігор, швидких кредитів. 

 6. Ми обов'язково маркуємо публікації рекламного або промо-змісту.

 7. Ми поважаємо авторське право. Тому вказуємо авторство текстових, фото і відео, аудіо матеріалів, і не допускаємо плагіат у нашому виданні.

 8. Ми не зловживаємо публікацією інформацією з анонімних джерел, водночас ми захищаємо свої джерела інформації згідно з законодавством.

 9. Ми поважаємо право на приватність кожного.

 10. Мова наших публікацій – українська, працівники Вгору мають повсякчас дбати про поліпшення власної грамотності й журналістської фаховості.

 11. Працівники Вгору не отримують винагороду від третіх осіб або організацій за підготовку публікацій на нашій платформі. Редакція дбає про відсутність конфлікту інтересів та незаангажованість. 

 12. Ми маркуємо контент створений за допомогою штучного інтелекту.