Підтримати нас

У Львові відкриють соціальний гуртожиток для переселенців зі Сходу та Криму

29 серпня 2016 09:15
604
Поширити:

Консультант Українського фонду соціальних інвестицій Надія Костіна запевнила: «Буде створено 80 місць для тимчасового (до року) проживання внутрішньо переміщених осіб, своє перше тимчасове житло отримають сироти, що досягли повноліття».

 

Про це пише «Щоденний Львів».

«Проект зі створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) переходить на стадію оголошення та проведення тендеру на виконання робіт по реконструкції будівлі №2 на вулиці Угорській у Львові», – запевнили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Про це йшлося під час наради Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) та Львівської міської ради, дотичних до виконання цього проекту представників державних структур та громадськості. Проект під назвою «Створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб. Реконструкція приміщень на вулиці Угорській, 2 у Львові під соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, навчання громади/KfW» реалізується УФСІ за фінансової підтримки уряду Німеччини та місцевої влади. 

Левову частку (понад 14 мільйонів гривень) на реалізацію проекту спрямував Фонд, вісім мільйонів гривень – міська рада. За ці кошти планується виконати ремонтно-монтажні роботи дев’ятиповерхової будівлі, починаючи від заміни покрівлі даху до покриття території та тротуарів плиткою, від придбання та монтажу обладнання для облаштування кімнат для проживання до трансформації допоміжних приміщень для запровадження нових видів діяльності та надання послуг, спрямованих на  соціальну адаптацію та інтеграцію осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема – переселенців зі сходу України та Криму.

Йдеться про проведення освітніх заходів, тренінгів, творчих майстерень, залучення до їх проведення різні інституції та громадські організації Львівщини. Консультант УФСІ з соціальних питань Надія Костіна зазначила: «У даному закладі, буде створено 80 місць для тимчасового (до року) проживання внутрішньо переміщених осіб, своє перше тимчасове житло отримають сироти, що досягли повноліття. На базі відновленого гуртожитку буде створено центр соціально-психологічної допомоги для надання комплексу фахових послуг та супроводу осіб, котрі опинились у складних життєвих обставинах, в тому числі ВПО. Буде створено 23 робочі місця. Покращаться умови для всіх «мешканців» оновленої будівлі соціального гуртожитку».

Контактні особи – консультант Українського фонду соціальних інвестицій  з соціальних питань Надія Костіна, телефон: 067-700-50-61; департамент гуманітарної політики Львівської міської ради».

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів