На південному фронті українські війська тримають усі напрямки під вогневим контролем, що не дає окупантам поновити логістику.
Про це повідомила керівниця пресцентру ОК “Південь” Наталія Гуменюк під час телемарафону.
“Як тільки окупанти поновлюють рух, наш вогневий контроль посилюється. Це дуже делікатна робота артилерії, коли коригуються плани ворога без руйнувань інфраструктури. Ми продовжуємо присікати спроби налагодження альтернативних способів переправлення, оскільки ворог намагається будь-якими шляхами обхитрити нас, перевозячи на баржах, змінюючи маршрути, переносячи понтонні переправи. Але все ж таки вони забувають, що вони тут окупанти, а ми на своїй землі”, – зазначила Гуменюк.
Нагадаємо, що нещодавно ЗСУ знищили переправу військових рф біля Голої Пристані. Також українські війська продовжують тримати вогневий контроль над Каховським мостом та не дають ворогу можливості його відремонтувати.