Постраждалі від конфлікту на сході можуть виграти грант та отримати грошову допомогу

Ресурсний центр ГУРТцентр ГУРТ склав корисну добірку можливостей для українців, які постраждали через конфлікт на сході країни. Важливу інформацію у переліку знайдуть як вимушені переселенці (ВПО), так й інші постраждалі, які проживають у східних регіонах.

1. ГО «Людина в біді» надає гранти для створення нових робочих місць для ВПО (внутрішньо переміщених осіб). Цей проект спрямований на стимулювання діючого малого та середнього бізнесу, який має потенціал до розширення та створення нових робочих місць для громадян України, що мають статус ВПО та постійно проживають на територіях Донецької області. Дедлайн - 30 квітня 2017 року.

Детальніше – тут.

2. Ще один проект від ГО «Людина в біді». Надається допомога людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі. Цей проект створений з метою підтримки людей, які втратили у результаті конфлікту на сході України свої звичайні джерела коштів для життя: працю, малий бізнес, хобі, яке приносило постійний дохід. Підтримка направлена на відновлення таких джерел. Дедлайн - 31 травня 2017 року.

Детальніше – тут.

3. ПРООН розпочинає Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян Луганської області, а також регіональних та національних організацій, які здійснюють діяльність на її території. Загальна стратегія конкурсу полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та поліпшення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту. Дедлайн - 5 травня 2017 року.

Детальніше – тут.

4. Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) проводить конкурс соціально значущих міні-проектів серед молоді Маріуполя, Нікольського та Мангушського районів Донецької області. Передбачено фінансування проектів із заявленою на реалізацію сумою до 15 000 грн (проекти, в яких задіяно не менше 30 учасників). За наявності особливих обставин до участі в Конкурсі можуть допускатися проекти на суму до 25 000 грн. Дедлайн - 15 травня 2017 року.

Детальніше – тут.

5. КримСОС і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму для допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод. Бюджет проекту - до 25 000 грн. Дедлайн - 15 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також