Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Постійні атаки дронів. Чи працюватимуть у центрі Херсона заклади та установи?

Поширити:
05 травня 2025 20:20
73
Безпілотники військ  РФ у центрі міста: наслідки
Наслідки атаки російського безпілотника у центрі Херсона. Світлина від 3 травня 2025 року. Фото: Олександр Андрющенко/Вгору

На сьогодні, жодних централізованих рішень стосовно припинення роботи організацій, що надають адміністративні послуги та інших закладів у центральній частині міста, від Херсонської ОВА, правоохоронців та військових немає. 

Про це у прямому ефірі "Вгору" розповів речник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

Від 1 травня у центральній частині Херсона збільшилася кількість атак російських безпілотників. На сторінці Херсонського міського суду повідомили, що 5 травня 2025 року установа працюватиме в дистанційному режимі у зв’язку з ускладненням безпекової ситуації. Кореспондент "Вгору" 3 травня повідомляв, що рух біля ЦУМа для автотранспорту був  перекритий. Також не працював Центральний ринок. 

За словами Олександра Толоконнікова, припинення діяльності установ та закладів не має сенсу, бо дрони можуть переміщуватися в інші райони, а закрити від них все місто неможливо.

"Перш за все, самі управлінці цих установ, якщо ми про адміністративні послуги, адмінбудівлі чи інші адміністративні установи, говоримо, то тут самі управлінці мають дбати про своїх працівників. Але при цьому, щоб продовжувати роботу. Стосовно магазинів та ринків також", - додав він.


  • На Херсонщині впродовж 4 травня 2025 року під атаки дронів армії РФ потрапили 4 людей. Окрім цього, стало відомо про загибель мешканця Станіслава, на якого кілька днів тому скинули вибухівку.
  • Російській військові атакують дронами цивільних на Херсонщині. Завдають ударів по автобусахволонтераххрамахвантажівках із продуктами. Безпілотники влучають у квартири та гуманітарні штаби
  • Від 1 травня очільник Херсонської ОВА повідомляє про безпілотники військ РФ у центрі міста. Першого травня фіксували російські дрони після 12:00 в районі проспекту Незалежності та площі Свободи.
  • Херсонський міський суд 5 травня 2025 року працював в дистанційному режимі у зв’язку з ускладненням безпекової ситуації в центральній частині міста.
  • З восьмої години ранку 2 травня інформували про БпЛА армії РФ в районі площі Свободи, “Сільпо” та вулиці І. Кулика.
  • 3 травня російський дрон цілив у вантажівку у центрі Херсона, але не влучив. Дві жінки, віком 55 та 83 роки дістали поранення.
  • Армія РФ 3 травня Близько 18:30 атакувала дроном типу FPV  центр Херсона. Унаслідок удару, за попередніми даними, одна людина загинула, ще двоє дістали поранення.
  • Начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін закликав найближчими днями утриматися від відвідування площі Свободи та району Центрального універмагу.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://vgoru.org/support-us

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів