Підтримати нас

Переселенців змушують повертати державну допомогу

24 жовтня 2016 09:45
693
Поширити:

Через недосконале законодавство переселенців, які володіють мізерними частками житлових приміщень, змушують повертати отриману грошову допомогу.

Зокрема до благодійного фонду «Право на захист» звернулася жінка, проти якої у серпні 2016 року орган соціального захисту в Запоріжжі подав позов до суду про стягнення суми адресної допомоги, виплаченої з листопада 2014 року до липня 2016 року в розмірі 22 751,13 грн. Як виявилося, родина жінки  володіла часткою житла розміром 6,4 кв.м на неокупованій території. Про це пише "До тебе".

Суд зобов’язав переселенку повернути кошти та стягнув судовий збір в розмірі 1378 грн.

Повертати допомогу на винаймання житла змушують і тих, хто не приховував таких статків, як одна дев’ята частина квартири чи частка домоволодіння площею у шість квадратних метрів на родину. Суди приймають рішення на користь органів соцзахисту, які вимагають повернути раніше виплачену допомогу.

-Вже відомо про щонайменше шість судових рішень, якими правомірність дій органів соцзахисту підтверджується. За нашою інформацією, за цією категорією справ поки що було прийнято тільки одне позитивне рішення суду, яке згодом було скасовано у апеляційній інстанції, –  зазначає адвокат БФ «Право на захист» Вадим Стремоухов.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів