На війні 10 серпня 2025 року загинув житель села Мала Лепетиха Херсонської області Сергій Марцинкевич. Йому було 22 роки.
Про це повідомили у Великолепетиській селищній військовій адміністрації.
Українського бійця поховали 18 серпня у Кіровоградській області.
Сергій народився 25 серпня 2002 року в селі Мала Лепетиха. З 2020 року він служив у Збройних Силах України. Брав участь у боях на Чернігівщині, Херсонщині та Донеччині.
За відвагу його нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий Хрест» Головнокомандувача ЗСУ.
Прощання із Сергієм. Фото зі сторінки Онуфріївської громади
На сторінці Онуфріївської громади написали, що Сергій Марцинкевич поліг у бою біля Дружківки Краматорського району Донецької області.
Сергій навчався у Великолепетиському опорному закладі №1. Ріс у багатодітній родині. Коли хлопчикові виповнилося дев’ять років, померла мама. З того часу Сергія виховував рідний дядько Андрій.
“Хлопець дуже любив футбол, був активним, спортивним, життєрадісним і добрим”, – йдеться в повідомленні.
У 2019 році Сергій закінчив школу. З 27 листопада 2020 року підписав контракт зі Збройними Силами України й розпочав службу у складі військ Операції Об’єднаних сил, де й зустрів початок повномасштабного вторгнення РФ.