Підтримати нас

Майбутній розвідник ВМСУ вийшов у море

31 січня 2020 16:28
904
Поширити:

У четвер, 30 січня, для проведення заводських ходових випробувань у море вийшов середній розвідувальний корабель, якій будується в інтересах Військово-Морських Сил ЗС України.

Протягом дня представники заводу разом з екіпажем виконували перевірку роботи механізмів та агрегатів корабля відповідно до запланованого графіку, повідомляє пресслужба ВМСУ.

Зі слів заступника генерального директора з виробництва заводу «Кузня на Рибальському» Олександра Вишневецького – корабель виконав поставлені завдання відповідно до запланованої програми. Всі заходи випробувань проведені. За підсумками випробування недоліків в роботі механізмів не виявлено. Екіпаж позитивно оцінив можливості корабля.

Корабель було закладено на заводі «Кузня на Рибальському» як риболовецький морозильний траулер, та згодом корпус було вирішено добудувати в якості розвідувального корабля для ВМС України. 23 квітня 2019 року корабель спустили на воду, а у травні під час зварювальних робіт на ньому сталася пожежа. У жовтні минулого року корабель було доправлено до Одеси, де його добудовуватимуть на потужностях місцевого підприємства «Судноверф Україна».

Відомо, що новий корабель, основне призначення якого ведення радіо-, радіотехнічної, радіолокаційної та оптико-електронної розвідки, обладнають вітчизняною станцією пасивної радіотехнічної розвідки «Мельхіор» від ДП НДІ «Квант-Радіолокація», характеристики якої перевищують можливості відомої станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга». Також серед ймовірного обладнання корабля можуть бути імпортовані до України у травні 2019 року широкосмугові пеленгаторні антени компанії Rohde & Schwarz.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ