Підтримати нас

Луганський фантаст ще у 1990-му році передбачив війну на Донбасі

Автор статті
04 січня 2016 04:35
193
Поширити:

Луганський письменник-фантаст та Сергій Чебаненко у статті за грудень 1990 року з точністю передбачив події 2014-го.

Про свої спостереження у Facebook написав луганчанин Аркадій Венгеров, який вивчав в одній із луганських бібліотек старі газетні підшивки початку 90-х.

 


Статтю Чебаненка "У нас це неможливо" луганчанин випадково побачив в одному з номерів газети "Молодогвардеец" за грудень 1990 року.

Матеріал називався "У нас це неможливо! ". Побіжно пробіг поглядом текст, і брови у мене поповзли на чоло: в газеті чвертьвікової давнини був опублікований прогноз українсько-російської війни за володіння Донбасом! Збіглося все до найдрібніших подробиць. Потрібно тільки замінити слова "союзний договір" на "Європейський Союз",
— пише Венгеров.

Зауважимо, письменник Сергій Чебаненко був екс-заступником директора департаменту Луганської міської ради з питань внутрішньої та інформаційної політики. У своїй статті, написаній ще до розпаду СРСР він згадав і "ополченців", і "донбаську республіку" і нагнітання істерії за допомогою створення в пресі образу "кривавих бандерівців".

Крім того, Чебаненко писав про підготовку сценарію "російської весни" луганськими елітами. Нібито у 1990 році в Луганську вже існував свій "антимайдан" (так званий "Народний рух луганщини"), який погрожував відділенням Донбасу від України в тому випадку, якщо УРСР не підпише "союзний договір". До речі, лідер цього своєрідного "антимайдану" Валерій Чекер досі живий і підтримує "ЛНР".

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ