Підтримати нас

Станемо на захист парку

15 липня 2020 10:00
919
Поширити:

Громадська рада при Херсонському міському голові знову встала на захист парку "Ювілейний", більше відомого, як "Дубки".

Як стало відомо, черговий проєкт рішення про забудову однієї з галявин парку під автотехнічний салон  збираються розглянути на найближчому засіданні депутати Херсонскьї міської ради.

Громадська рада прийняла з цього приводу заяву, суть якої зводиться до наступного:

Члени громадської ради стурбовані черговою спробою винести це питання на пленарне засідання.

Ми не будемо в черговий раз зупинятись на неможливості внесення подібних питань на розгляд «з голосу», без попереднього оприлюднення на сайті ради. Не хочемо вступати в правову дискусію щодо статусу парку та законності розміщення на його території комерційних об’єктів. Про це громадська рада заявляла неодноразово, і підхід наш залишається незмінним.

Наразі ми констатуємо аксіому, яку не може змінити юридична казуістика: територія «Дубків» є парком «Ювілейний» і будь-яка його забудова має відбуватись виключно  відповідно до законодавства про зони відпочинку. Якщо проводити на території парку будівництво, або комерційну діяльність, то тільки ту, яка сприяє розвитку його зелених насаджень та культурному відпочинку громадян.

Вільні галявини в парку не для автомобільного сервісу, а для розширення його зелених насаджень.

Подібну заяву ми приймали в травні 2019 року і тоді звертали увагу міської ради на необхідність впорядкуванні території парку, покращення його благоустрою. Але за цей час практично нічого не змінилося, стан парку погіршується.

Влада практично нічого не робить, періодично звинувачуючи у бездіяльності громадськість. І це не дивлячись на існування цілого КП «Парки Херсона».

Тому ми вимагаємо від міського голови негайного створення Робочої групи з представників депутатського корпусу, громадських організацій та виконавчих органів міської ради, яка б підготувала Концепцію розвитку парку «Ювілейний» та розробила пропозиції щодо розвитку парку, покращення стану його благоустрою.

Александр Мошнягул

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ