Підтримати нас

Солдат-"аватар" - знахідка для Кремля

01 лютого 2016 06:29
739
Поширити:

29 січня у херсонській пресі з’явився черговий матеріал про загадкові обставини трагічних подій, що мають місце в Раденську Цюрупинського району та пов"язані з військовослужбовцями ЗСУ, які там знаходяться.

Думаємо, що варто створити клуб анонімних алкоголіків при частині та й вирішувати проблему "захисників". Як знаємо з досвіду, у тих військових частинах, де командир сам пиячить спостерігається лояльне ставлення до алкоголю.

А наш нелюстрований віськовий комісар Кока полюбляє заглянути в стакан, то проблема є і її потрібно вирішити. Адже пиячити люди починають з різних причин, та призвести пиятика може до фатальних наслідків. Як було 1 лютого 2015р. з військовослужбовцями Житомирських бійців батальйону "Збруч", які дислокувались в с.Красний Чабан на Херсонщині. Коли через займання боєприпасів загинуло 5 осіб і купа отримали серйозні опіки.

А 28 січня, ймовірно від пиятики, помер військовослужбовць ЗСУ з того ж місцезнаходження, що й військовослужбовці, які обстріляли машини самогонщиків. Органи влади та представники активної громадськості залучені до вирішення ситуації, у тому числі введено адміністративне покарання у вигляді штрафу:
https://vgoru.org/…/1712-na-khersonshchyni-z-avataramy-v-arm…

Та ситуацію штучно роздувають ватножурналісти та кремлівські пабліки - дивись так і п’яний ІГІЛ заведеться поблизу Цюрупинську або якісь інші беспредели. Просимо не піддаватись на панічні чутки, які розраховані на дискредитацію української армії та держави. На Херсонщині - спокійна обстановка. А аватарів вилікуєм - це не вата головного мозку!

Наталія Возаловська (фейсбук)

Прочитала в стрічці, що мешканці Раденська жаліються на військовослужбовців. Мовляв, п’ють і бушують. Ми всі зразу стали думати, що робити з військовими, які ганьблять армію, але ніхто не подумав, звідки то все береться. Наші місцеві вирішили поправити своє фінансове становище і масово почали гнати та возити, носити військовим все, що горить. Крадуться посадками, полями і несуть, несуть, несуть. Військові вже обросли друзями і знайомствами. Гроші на "оковиту" вони мають!

Поліція і ВСП об’єдналися в боротьбі з цією бідою. З самогонниками має боротися і громада. Там всі знають, хто де жене і продає самогонку.

Інна Усачова
Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ