Підтримати нас

Хто сказав, що буде легко?

29 січня 2019 13:25
243
Поширити:

Проте, в світі немає нічого неможливого! Воскресенська та Сергіївська сільські ради Новотроїцького району, збори громад.

Те, що вже є маркером — дуууже холодно в приміщеннях, де спілкуємось. На жорсткий бронхіт додаткове навантаження, але ж втратити можливість такої довгоочікуваної зустрічі не могли ніяк.

Обидві ради за Перспективним планом формування територій громад Херсонської області мають увійти до Громівської ОТГ, яка, можливо, стане першою ластівкою-ОТГ в районі. 

Незважаючи на активний спротив обох сільських голів, відчувається бажання людей слухати.

Сьогодні мали потужну підтримку в особі Галина Лобунько, голови Зеленопідська ОТГ Каховського району. Всі можливі аргументи проти реформ вмирали, не народившись, коли наштовхувалися на вражаючі результати практиків. Протореним шляхом запускалися міфи відносно стосунків «адмінцентр — приєднані села», розподілу бюджету та представництва інтересів всіх громад.

Ключовою фразою та основною тезою став діалог з однією з голів сільських рад: «Так у вас капець! — Ну і що, що капець, зато помаленьку!».

Але вектор нашого руху зараз окреслений більш, ніж чітко, на наступні пару місяців. Новотроїцький район більше не має жодного шансу залишитися в цьому році без ОТГ. Дякую за допомогу Natalya Soltanovska, Галина Лобунько, Юрій Коцегубов, розраховуємо громаду та працюємо! Якщо зірки зібрали нас разом, треба вже давати результат!

Оксана Силюкова

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів