Антонівку розкрадають! ВІДЕО

Сьогодні в Антонівці відбулося не просто беззаконня, а КРИЧУЩЕ БЕЗЗАКОННЯ: вранці мені зателефонував Роман Цвях і повідомив, що розбирають будинок культури.

НОВИЙ, ЦІЛИЙ, двоповерховий якому все мріяли знайти нового господаря! Спочатку казали, що він належить Костяку, а потім будівельники (в данному випадку – руйнівники) показали дозвіл на розбирання будівлі від Ігоря Семенчева!!!

Що було далі дивіться відео: безпрецендентне хамство Ігоря Семенчева до представників антонівської громади, якій він покликаний служити, бігання за ним по коридору із намаганням почути хоч якусь відповідь, напад селищного голови із намаганням вирвати камеру, та брехня-бреня-брехня…

Далі на місці подій була викликана поліція, потім знову поліція (тому,що як тільки перший наряд поїхав – плити зняли з даху і почали вантажити на машину знов), потім там були журналісти, а далі вже представники громади поїхали до прокуратури із скаргою.

З такими темпами У НАС СКОРО СЕЛА НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ! Що на це скажуть представники міської та обласної влади (Владимир Миколаенко, Андрей Путилов), народні депутати( Андрій Гордєєв, Alexander Spivakovsky, Денис Силантьев)? Обласні, міські, районні депутати?

Громада каже: далі буде…

P.S. Хіт відео: "руки грязные у вора!"))

P.Р. S. Це в мене одної якесь дежавю?...

Римма Бараненко
Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!