Підтримати нас

Українським дітям пропонують намалювати домашнє насилля

Автор статті
22 травня 2016 14:30
380
Поширити:

Громадська організація «Ла Страда-Україна» за підтримки Ради Європи розпочинає Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Дім під веселкою», що має на меті показати явище домашнього насильства очима дітей.

 

Звертаємось до Вас з пропозицією долучитися до конкурсу, який триватиме з 1 по 30 травня 2016 року. Учасниками можуть стати учні усіх вікових категорій. Завданням дитини є намалювати власне бачення домашнього насильства фарбами або кольоровими олівцями на папері формату А4.

Двадцятка найкращих малюнків буде відібрана незалежною комісією для демонстрації в онлайн-виставці на офіційній сторінці Національної дитячої «гарячої лінії» у соціальній мережі Facebook. Автори обраних робіт нагороджуватимуться цінними призами. Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному сайті організації та на сторінках у соціальних мережах.

Завданням конкурсу є привернення уваги громадськості до проблеми домашнього насильства і погляд на проблему через дитяче сприйняття, адже малюнки є потужним інструментом впливу та індикатором явища у національному масштабі. Окрім того, дана акція має на меті стати одним із ефективних елементів дій для ратифікації Україною Стамбульської конвенції, яка створює всеохоплюючі правові рамки захисту жінок від усіх форм насильства та спрямована на попередження та ліквідацію цього явища.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 6 червня 2016 року на сайті ГО «Ла Страда-Україна» у розділі «Новини», на сторінці Національної дитячої «гарячої» лінії в мережі Фейсбук та групі «Твій вибір» в мережі Вконтакте.

Роботи прийматимуться до 30 травня. Просимо надсилати малюнки централізовано від одного навчального закладу чи від дітей одного класу чи групи, на адресу 03113, Київ - 113, а/с 26 із поміткою «Для конкурсу». Кожен малюнок повинен бути підписаний та містити контакти, включаючи номер телефону дитини та/або одного з батьків або вчителя.

Якщо у вас виникли питання – звертайтеся до Надії Ковалевич або Альони Зубченко за телефоном: 044-205-36-95 або мейлом: lastrada.ukraine@gmail.com .

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ