У Херсоні обирають начальників бюро правової допомоги

У понеділок, 4 липня, в Херсоні розпочався третій етап конкурсу з відбору начальників/заступників начальників бюро правової допомоги.

На інтерв’ю запрошено 64 претенденти. Нагадуємо, на Херсонщині планується відкриття 16 бюро правової допомоги в районах області. Про це повідомляє "Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області".

Інтерв'ювання претендентів проходить в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області. Конкурсна комісія складається з регіональних керівників системи безоплатної правової допомоги, в.о.начальника Головного територіального управління юстиції, адвокатів, представників та активістів громадських організацій, що мають чималий досвід в надання сервісних (в тому числі - юридичних) послуг херсонцям. Відповідно до порядку проведення конкурсу інтерв’ю триватимуть до 8 липня включно.

Координує роботу комісії начальник управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Вікторія Мітько.

Інтерв'ювання стало вже третім етапом конкурсного відбору. На першій його стадії претенденти заповнили відповідні електронні заявки, потім пройшли дистанційний навчальний курс «Вступ до системи безоплатної правової допомоги».

У конкурсі беруть участь як досвідчені юристи, так і зовсім молоді люди - випускники профільних навчальних закладів зі ступенем не нижче бакалавра.

Методологічна та організаційна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також