Підтримати нас

Росія не хоче надсилати в ЄСПЛ документи у справі Сенцова до закінчення суду про окупацію Криму

18 січня 2019 15:32
222
Поширити:

Міністерство юстиції Росії запропонувало Європейському суду з прав людини відкласти обмін документами за скаргою засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова до закінчення судового розгляду про російську окупацію Криму.

Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на російський "Інтерфакс".

Відповідні документи російська влада надіслала в Європейський суд з прав людини 16 січня.

"У зв'язку з повідомленням Європейським судом із прав людини про зупинення провадження за скаргою "Сенцов проти Росії" до завершення розгляду в справі "Україна проти Росії (Крим)", влада Росії надіслала позицію про недоцільність обміну процесуальними документами щодо прийнятності та суті справи до ухвалення рішення щодо прийнятності зазначеної міждержавної скарги, з огляду на те, що висновки ЄСПЛ у цьому рішенні можуть істотно вплинути на зміст правових позицій сторін за індивідуальною скаргою", – цитує видання відповідь російського Мін'юсту на запит "Інтерфаксу".

Раніше Олег Сенцов повідомляв, що його скарга, яку ЄСПЛ визначив як пріоритетну, перебуває без змін уже кілька років.

Восени 2018 року керівник міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков повідомив, що Європейський суд із прав людини взяв до розгляду позов Сенцова про порушення його права на свободу та безпеку, а також застосування до нього тортур (статті 3 і 5 Конвенції про захист прав людини і основних свобод). Російська сторона могла до 16 січня 2019 року надати суду документи.

Водночас у ЄСПЛ стверджували, що суд у справі Сенцова відкладений до результатів розгляду позову України проти Росії з питання незаконної окупації Криму.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів