Підтримати нас

Під час виборів для журналістів, чиї права порушують, відкриють гарячу лінію

16 січня 2019 12:00
588
Поширити:

Інститут масової інформації відкриває гарячу лінію для журналістів, чиї професійні права порушуватимуться під час виборів президента.

Про це повідомили на офіційному сайті ІМІ.

Тим працівникам медіа, які до виборів та в день голосування зіткнуться з випадками порушення своїх прав, пропонують телефонувати на безкоштовну гарячу лінію (050) 447-70-63 (будні дні та день голосування) або писати листи на електронну пошту info@imi.org.ua.

"Надаватимуть безкоштовні правові консультації медіаюристи Роман Головенко та Алі Сафаров. Гаряча лінія працюватиме цілодобово в день виборів президента України, 31 березня 2019 року. Усі звернення будуть оперативно розглянуті", – зауважили в ІМІ.

Водночас експерти збиратимуть факти порушень і повідомлятимуть про них провідні міжнародні правозахисні організації та правоохоронні органи з вимогою розслідування.

Також на сайті ІМІ всім охочим запропонували завантажити додаток, який містить усю необхідну інформацію щодо прав і безпеки журналістів, законодавчої бази та особливостей висвітлення виборів у засобах масової інформації.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів