Підтримати нас

Балух знову оголосив голодування

27 червня 2019 13:31
704
Поширити:

Український політв'язень Володимир Балух оголосив голодування в російській колонії. 

Про це повідомляє видання "Новая газета" з посилання на його адвоката Данила Бермана.

Берман дізнався про голодування активіста 25 червня під час відвідування. 

"Він уже знав, що до нього безуспішно намагався пробитися консул його країни. До цього Балух двічі подавав заяву, що якщо до нього не допустять консула України, то він оголосить голодування. Оскільки адміністрація всі ці заяви проігнорувала, Володимир Григорович повідомив мені, що з вечора 25-го числа починає голодування", – розповів адвокат. 

Головні вимоги Балуха: допустити до нього українського консула, повернути псалтир, теплу білизну і светр. Кримчанин уже написав підтвердження свого голодування, яке Берман передав у канцелярію колонії та службу виконання покарань у Тверській області. 

"Прокуратуру з нагляду я сповістив електронною поштою, так само як і уповноважених з прав людини у Тверській області і Росії. Сподіваюся, що хоч хтось відгукнеться. Це (голодування. – Ред.) вимушений і, можливо, єдиний засіб, останній спосіб домогтися припинення порушення прав Балуха. Складається враження, що адміністрація колонії навмисно створює всі умови, щоб Балух провів за ґратами якомога більше часу і не вийшов за умовно-достроковим. Як показала практика, розголос у цьому разі – кращий адвокат. Саме тому мій підзахисний і попросив мене довести до громадськості та ЗМІ причини, через які він почав голодування", – сказав Берман. 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів