Від чого застерігала Катерина

Добили Катерину Гандзюк. В жодному ЗМІ не сказали правди, повідомляючи про "смерть громадської активістки". Змовчали, бо вона страшна.

Вперше в Україні від рук злочинців (не простих, а бійців Української Добровольчої Армії) загинув державний службовець високого рангу. Цей факт виводить трагічну подію на якісно новий рівень.

"Із цих нападів (50 випадків - Авт.) ми розкрили, разом із колегами з інших правоохоронних органів, лише третину — за виконавцями. І поки що не бачу жодного замовника», – заявив Луценко. (джерело: Lira net). Терор проти “незгодних” розгортається протягом останніх 3 місяців. За цей час також в Україні, за даними ООН, понад 30 разів нападали на журналістів.

Маємо справу не з окремими проявами "взаємної неприязні", не з "конфліктами в бізнесі", як стверджував Генеральний прокурор, а з масштабною загрозою життю громадянина, а не лише придушенням його прав та свобод.

Прямо чи дотично подіям у прикордонному з агресором Херсоні я писав 15.09. (очікуючи змін у керівництві місцевої поліції), 29.09 (відгукуючись на вимогу омбудсмена Денісової заслухати міністра Авакова, як розслідуються злочини проти активістів?) - жодних зрушень, рішень, позитивних подій! Хоча в дописах чітко вказувалося на існування загрозливої лінії "Одеса-Херсон-Запоріжжя", де тероризують чи вбивають громадських активістів. Нарешті, 04.10. ц.р. я нагадав статтю К. Гандюк, попереджаючи, що "нас з вами вже просто вбиватимуть вдома".

Ось від чого застерігала Катерина 03.10.2017 року: "Раніше всі хоч якось мімікрували під патріотів, вишиванки носили, військовим демонстративно допомагали, вата тихенько мовчала. Вже не мовчить. Тепер сєпари - "люди з іншою точкою зору", ми маєм дозволить їм голосувати, бо світ не пойме. Російська агентура фігачить відверту ворожу пропаганду з усіх ресурсів, зауваження їм робити не можна. "У вас всі сєпари..." звучить у відповідь. Бо вже не страшно, вже можна не ховатись".

Галасливі "рускомірци" в Херсоні пожвавилися і не ховаються. Таємні, але діяльні - нападають і готові вбивати далі. То ж, здається мені, що даремно зробили з Надії Савченко терористку Фаню Каплан. Що не здатні правоохоронці захистити життя громадян так, як героїчно й систематично "рятують" Антона Геращенка. Не помічати, що перейдені всі межі безпеки й правопорядку в державі, означає співучасть в злочинах.

Доки вбиватимуть борців за демократичну Україну, мортиролог Небесної Сотні не закритий. Доки не покарають убивць - Майдан триває!

Виктор Тютюн

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...