У Херсоні ліквідували ХОСПІС: що буде з пацієнтами

Може комусь я вже, ЯК КІСТКА В ГОРЛІ, але херсонці мають знати, яке рішення по ХОСПІСу ухвалили 37 депутатів обласної ради:

1. Припинити комунальне некомерційне підприємство «Обласна лікарня «Хоспіс» Херсонської обласної ради у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни» Херсонської обласної ради.

Фактично це означає, що єдиний на півдні ХОСПІС і один із 6 в Україні ліквідовано.

Хоспісних хворих перевезуть у загальний корпус з традиційними пацієнтами-ветеранами... і хай ті спостерігають, яке можливе майбутнє їх очікує...

Є загроза, що фаховий по роботі з ОСОБЛИВО ВАЖКИМИ, СМЕРТЕЛЬНО ХВОРИМИ медичний персонал залишиться за бортом, тому що у госпіталі наразі десь до 50 пацієнтів, а виправдовувати заробітну плату треба! А чи готовий морально персонал обслуговувати хоспісних пацієнтів, чи вистачить милосердя доглядати цих ОСОБЛИВИХ хворих???

Ніхто не зміг сказати, на якому поверсі буде розміщено це відділення, і є інформація, що на другому.

Не зрозуміло, чому депутати НЕ ХОЧУТЬ віддати відокремлену будівлю на території госпіталю, зберігши таким чином унікальний медичний заклад, на який минулого року обласний бюджет витратив приблизно 350 тисяч грн. Бо все інше фінансує НСЗУ (утримання, лікування, заробітну плату), виділивши на цей рік ВІСІМ мільйонів гривень, від яких доведеться області відмовитися.

Мені все більше місцеве самоврядування схоже на місцеве самоуправство!

У БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ МИ БУДЕМО ТРИМАТИ ПИТАННЯ ЛІКУВАННЯ ХЕРСОНЦІВ, яким потрібна хоспісна допомога під пильним оком Фонд громади міста Херсон "Захист"!

З повним текстом рішення № 458 і додатками до нього можна ознайомитися тут - https://cutt.ly/0PUpRpD

Лариса Польская

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...