Скаржитися на неякісні послуги енергопостачальників тепер можна через мобільний додаток “Енергетика онлайн”

Скаржитися на неякісні послуги енергопостачальників тепер можна через мобільний додаток “Енергетика онлайн”

Дізнатися актуальні тарифи на газ та електрику, перевірити платіжку, подати скаргу або заяву на компенсацію тепер можна у мобільному застосунку "Енергетика онлайн".

Це зручно та швидко, адже не потрібно стояти у чергах установ й стикатися із хамством деяких співробітників. Особливо це актуально в період “червоної” зони карантину, в якій наразі перебуває Херсон. Або якщо ви щойно переїхали з окупованих територій і хочете дізнатися про ціни на тарифи та обрати собі енергопостачальника з найвигіднішими тарифами. 

Створила додаток національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Завантажити мобільний застосунок “Енергетика онлайн” можна в App Store для користувачів iOS та у Play Маркет для власників смартфонів на Android.

Також у додатку можна знайти відповіді на актуальні запитання щодо надання субсидії, термінів оплати рахунків за послуги, погашення заборгованості, енергоощадження, оцінити роботу центрів, повідомити про зловживання.

Дуже часто споживачі стикаються з розбіжностями між вартістю за комунальні послуги у платіжці та показами лічильника. І, як правило, ця різниця завжди на користь компанії, яка надає послугу. Кожен може швидко, у декілька кліків, на це поскаржитися. 

Повний перелік інструментів додатку "Енергетика Онлайн":

1. "Актуальні тарифи" - отримайте оперативну інформацію про актуальні ціни на газ та тарифи на електроенергію. Порівнюйте ціни постачальників газу та економте до 30%.

 

2. "Перевірити платіжку та подати скаргу" допоможе вам перевірити коректність суми, нарахованої у платіжці та, у разі необхідності, подати скаргу.

3. "Поширені запитання" - тут ви знайдете відповіді на актуальні запитання у сфері енергетики.

4. "Подати заяву на компенсацію" дозволяє подати скаргу до енергокомпанії у сфері газу та електроенергії за неякісно надані послуги або до НКРЕКП про ненадання компенсації постачальником. 

5. "Оцінити роботу постачальника" є інструментом публічної оцінки роботи енергокомпаній. Завдяки відгукам кожен споживач зможе обирати кращий сервіс у своєму регіоні. 

6. "Повідомити про зловживання" призначений для швидкого реагування громадської спільноти, керівництва енергокомпаній на порушення з боку посадових осіб і персоналу.

Тож якщо ви стикнулися з неякісним обслуговуванням з боку енергопостачальників або хочете дізнатися актуальну інформацію щодо платіжок чи тарифів, то додаток “Енергетика онлайн” стане вам у пригоді. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини