Під Херсонською міськрадою відбудетсья акція «Не допустимо вбивства вуличних тварин!»

В Херсоні збираються вбивати всіх тварин на вулиці!!! Собачок, кішечок і всіх, кого знайдуть бігаючих там. 

Так-так: отих що ви рятували, кормили кожен день, стерилізували, з якими гралася ваша дитина. Якщо це виявиться домашня мурка чи тузик, які вискочили на 5 хвилин прогулятись – тим гірше. Наших пухнастих друзів оголосили переносниками афиканської чуми свиней і постановили їх всіх вбити, щоб таким чином «вирішити проблему».

З вікіпедії: «механічними переносниками вірусу ачс можуть бути птахи, люди, домашні та дикі тварини (зокрема, гризуни), нашкірні паразити (деякі види кліщів, зоофільні мухи, воші), які контактували з хворими свинями та трупами тварин.»

1. Хіба вуличні тварини контактували з свинями, які розводяться зазвичай за огорожею дома, або у фермерських хазяйствах?

2. А як же гризуни, голуби, може й до людей доберемось? Вони теж можуть бути переносниками.

Ми вважаємо, що це не вирішення проблеми розповсюдження вірусу, а засіб вирішити власні проблеми, які породжені корупцією: не простерилізовані тварини і бажання їх позбутися під маркою боротьбі з африканською чумою свиней.

Ми вимагаємо не допустити вбивства вуличних тварин в Херсоні!

Вимагаємо від чиновників відповідей на запитання:

- куди витрачені 5 мільйонів, як виділялися з міського бюджету на роботу з безпритульними тваринами і чому замість результату, їх стало ще більше?
- чому чиновники, які не впорались з своєю роботу по зменшенню кількості безпритульних тварин, найкращим засобом вирішити проблему – затвердили їх вбивство?

Ми вимагаємо від мера створення окремої комісії щодо ситуації з тваринами у місті та рішень щодо боротьби з африканською чумою свиней. У цю комісію повинні війти фахівці по роботі з тваринами, лідери зоозахисних організацій та представники громадськості.

Співорганізатори акції: ГО «Шанс», Херсонська ГО «4 лапи», Всеукраїнське ГО «4 лапи», IHELP. DOG, а також зоозахисники, громадські активісти. Список відкритий – просимо долучатись. Пишіть в коментарях підтримку та пропозиції.

Запрошуємо також журналістів висвітлити цю проблему. Ми хочемо жити в цивілізованій країні і цивілізованому місті. Де не вбивають за чимось розчерком пера будь-кого і тим паче найбеззахисніших – безпритульних тварин.

Закликаємо херсонців вийти під міськраду в середу 26 жовтня о 10.00 і врятувати пухнастиків від неминучою смерті.

P.S. Сподіваємось, що ані міськрада, ані працівники КП Гарантія, яким довірили опікуватися тваринами в Херсоні, ані ветслужби не додумаються вбивати тварин прямо зараз. Інакше на акції ми будемо вимагати не діалогу, а покарання винних. Відсторонення від займаних з посад і кримінального покарання. Сподіваємось все таки на розумний діалог з громадою у середу.

Римма Бараненко

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...