Допоможемо тим, хто піде раніше за нас!

Скептикам та тим, у кого є сумніви! Фонд громади Херсона "Захист" звітує перед доброчинцями, які зробили ОНЛАЙН благодійні внески на наш проект "Допомогти тим, хто піде раніше за нас" на Українській біржі благодійності.

С початку проекту (22 лютого 2016 р.) його бюджет складав 160 650 грн. За цей час надійшов внесок на банківський рахунок Фонду від колективу TM ANSERGLOB у сумі 45 400 грн. Вдалося отримати знижку при придбанні концентратора кисню та протипролежневих матраців від херсонської фірми "Медтехніка" та закупити функціональні ліжка під час акції за вартістю - 50%!!! Тож з урахуванням цього бюджет проекту наразі складає 98 202 грн. З подробицями змін у бюджеті можна ознайомитися на сайті УББ ( https://ubb.org.ua/uk/project/2015/#tabs-5) .Наразі допомогу надали 139 благодійників на суму 39 090 гривень. Красно вам, шановні добродії, дякуємо! Й ЗАЛИШИЛОСЯ зібрати усього 59112 грн., щоб зробити комфортними, а насправді просто людскими умови перебування у хоспісі невиліковно хворих стареньких земляків!
Нам вдалося вже немало - додаємо звіт того, що вже офіційно передали хоспісу, але ще 18 стареньких лежать на ганебних ліжках! Хочеш побачити на власні очі? Дивись телевізійний сюжет - https://www.youtube.com/watch?v=Liuahh55MWs

Робити добро - дуже просто! Посильну допомогу можна внести ОНЛАЙН, тобто не покидаючи свій комп"ютер . Натисни на посилання https://ubb.org.ua/uk/project/2015/#tabs-1 й далі зроби пожертву ЯКА тобі під силу!

Фонд громади міста Херсон "Захист"

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...