Ваш донат допомагає нам працювати й далі — для Херсонщини та всієї України.

“Вільне полювання” російських дронів: МВА назвала найнебезпечніші локації Херсона

Поширити:
12 серпня 2026 08:47
150
Фото: ХОВА
Фото: ХОВА

У Херсоні через дуже високий рівень активності російських безпілотників найбільш небезпечними залишаються низка районів та окремих локацій міста. Водночас у міській військовій адміністрації попереджають про посилення атак на автомобілі, зокрема біля місць скупчення транспорту – біля супермаркетів, ринків, АЗС і парковок.

Про це повідомляють у Херсонській МВА.

Серед найбільш небезпечних локацій за кількістю зафіксованих повідомлень називають морський та річковий порти, Воєнку, машинобудівний завод, Ковш, Херсонський державний університет, Антонівку разом зі східною частиною, мікрорайони Таврійський, Житлоселище та Шуменський, Забалку, вулицю Чорноморську, парк Слави, силікатний завод, типографію та завод напівпровідників

Додати Вгору як бажане джерело в Google

У Центральному районі Херсона через атаки російських безпілотників 2 людини загинули, ще 8 дістали поранення. Ще двоє людей були травмовані у Дніпровському районі.

За інформацією Сил оборони, російські війська посилюють так зване “вільне полювання” на автомобілі із застосуванням дронів на оптоволоконному керуванні. Під загрозою перебуває, зокрема, транспорт, який за зовнішніми ознаками окупанти можуть ідентифікувати як автомобілі Сил оборони.

Крім цього, у МВА зазначили про зростання ризику ударів поблизу місць скупчення автомобілів – біля супермаркетів, ринків, автозаправних станцій та парковок.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів