Атакований російським дроном автобус у Херсоні. Фото: Олександра Андрющенка / "Вгору"
За останній місяць внаслідок атак російських дронів поранень зазнали троє водіїв автобусів і водій тягача, який забезпечує переміщення тролейбусів та автобусів.
Про це у коментарі виданню «Вгору» повідомив директор КП «Херсонкомунтранссервіс» Вадим Мельник.
За його словами, через безпекову ситуацію та з особистих причин кілька водіїв подали заяви на звільнення. Водночас у липні підприємство прийняло на роботу двох нових водіїв, які усвідомлюють ризики та готові працювати.
У Херсоні за останній місяць через російські атаки пошкоджені 10 автобусів і 21 тролейбус. За словами, директора КП «Херсонкомунтранссервіс» Вадима Мельника, через безпекову ситуацію в місті переглядають усі маршрути громадського транспорту, а місцева влада шукає рішення, які допоможуть зробити перевезення безпечнішими.
До повномасштабного вторгнення у Херсоні працювало 24 автобусні маршрути та 7 тролейбусних. Сьогодні ж місто може утримувати 16 автобусних маршрутів і 4 тролейбусних. Через обстріли маршрути доводиться постійно скорочувати. Пошкоджена інфраструктура, перебої зі світлом і нові атаки призводять до затримок і зупинок руху.
У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони Україниповідомили,що підрозділи російської окупаційної армії отримали наказ посилити удари безпілотниками по цивільній інфраструктурі та автотранспорту у прифронтових районах і прикордонні.
Медіаплатформа «Вгору» використовує файли cookie для покращення роботи сайту, аналізу відвідувань. Ми також можемо збирати персональні дані, такі як ім’я, ел. пошта чи номер телефону, лише за вашої згоди.