Підтримати нас

У такій формі збірна України виступатиме на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро

Автор статті
12 липня 2016 04:57
179
Поширити:

Члени олімпійської збірної України взяли участь у презентації екіпіровки, в якій вони виступатимуть на майбутніх Іграх в Ріо.

У рамках презентації були представлені парадні і тренувальні комплекти, яку для команди пошила компанія "Peak".

Замість спортивних штанів – класичні. У тих самих кольорах парадна форма спортсменів. Верх -- білі жакети. Чоловіки - без краваток та зайвих аксесуарів. Жовта сукня з кокетливою розпіркою або ж блакитні штани та принтова блуза - на вибір жінок. Це найкраща форма за всі роки змагань, де брала участь наша збірна - упевнена гімнастка і одна з головних надій на олімпійське золото Ганна Різатдінова, "Дуже подобається. Головне, що комфортна, позитивна", - каже вона.

Дев'ять місяців роботи над ескізами, вибором тканини та головне - узгодженням дизайну з олімпійцями. Так про свою роботу говорить Андре Тан.

"Найвередливіші, як завжди, жінки. Кожна ледве не пропонувала свій варіант форми. Я кажу: ну, давайте ви все-таки будете стрибати і заробляти золоті медалі, а я все-таки буду займатися своєю роботою", - розповів дизайнер.

Також була показана щоденна форма, яку спортсмени, відповідно до контракту з виробником, будуть носити в олімпійському селищі, а також будуть в ній присутні на церемоніях відкриття та закриття Ігор, а також на церемоніях нагородження.

Держава і НОК, як зазначає Проспорт, нічого не витратили на олімпійську форму. Компанія виробник сама надала екіпіровку, а також матеріальну допомогу олімпійській команді.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ