Підтримати нас

У Києві відбувся показ вистави "Херсонські історії порятунку"

22 травня 2024 20:42
156
Поширити:
Скриншот із відео Суспільного

У Києві в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбувся показ документальної вистави "Херсонські історії порятунку".

Про це повідомили кореспонденти Суспільного.

Зазначається, що в основі постановки – реальні історії новокаховчанок про окупацію та виїзд із міста. Письменниця з Нової Каховки Яна Малига зібрала їх понад сотню, з них до вистави увійшли 13.

“З деякими людьми особисто була знайома. Але й були історії, які мені розповідали зовсім незнайомі люди, коли ми виїжджали з окупації”, – розповіла Яна Малига.

У виставі брали участь учні та студенти, учасники фольклорно-театральної студії "Квітуча Україна", йдеться в повідомленні.

Також глядачі могли долучитись до благодійного збору для однієї з лікарень Херсона, інформують журналісти.

  • 14 травня в Херсоні презентували книгу з історіями жителів Херсонщини, створену українськими та естонськими художниками під час проєкту "Lament of Kherson region". 52 історії жителів Херсона та області, які за останні два роки збирали фахівці соціологічної асоціації України, перетворилися на рукотворну книгу. Створювали її під час 10-денної резиденції в Таллінні в лютому 2024 року. 
Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів