Підтримати нас

У Херсоні психологи робили писанки з дітьми переселенців

04 травня 2016 13:58
630
Поширити:

У Херсонській обласній організації Червоного Хреста України за участі психологів, у тому числі від Головного управління ДСНС України у Херсонській області, організували арт-терапію для дітей тимчасово переміщених осіб.

В арсеналі учасників терапії були яйця, фарби і віск. І найцікавіше те, що в такому виді арт-терапії тривала робота з вогнем. Як правило, рятувальники і батьки забороняють дітям ним бавитися для їхньої ж безпеки. Та у даному випадку під час виготовлення писанки потрібне полум’я свічки, над яким гріється лієчка писачка. А на завершальному етапі виготовлення писанки яйце треба піднести до вогню збоку, ввесь час рухаючи, щоб розтопити віск.

Виготовлення писанки напередодні світлого свята Великодня є символічним. Адже вогник свічки розтоплює не лише віск, а й здатний очистити душу від пригніченого настрою і важких думок, від того, що мучить, що важко забути; подолати свої страхи як внутрішні, так і зовнішні. Та найголовніше – писанкарство розвиває дитячу творчість. Учасники терапії малювали квіти, море, символи міста Херсона тощо. Тільки приємні і радісні моменти, що і мала на меті арт-терапія душі.

За повідомленням ГУ ДСНС України у Херсонській області

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів