З Оріхівського напрямку в Запорізькій області РФ перекидає свої виснажені під час боїв підрозділи на лівобережжя Херсонщини (Придніпровський напрямок).
Про це повідомив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин у телемарафоні “Єдині новини”.
Він зазначив, що російських військових розміщають трохи північніше Олексіївського острову.
Волошин додав, що на Придніпровському напрямку впродовж 28 січня зафіксували одне боєзіткнення. Військові РФ намагались висадитися на острів Круглик. Проте Сили оборони ліквідували їх.
Російські військові намагається проводити штурмові дії не лише біля Антонівських автомобільного та залізничного мостів, а й на острові Білогрудий. Проте кількість таких спроб залишається невеликою, розповів речник.
За його словами, у Херсонській області вогнева активність окупаційних військ залишається сталою: близько 400 ударів дронами й до сотні артилерійських обстрілів.