Підтримати нас

Нові житлові квартали у Херсоні будуватимуть у безпечних місцях – ХМВА

19 травня 2024 09:53
1,357
Поширити:
Фото: Олександр Корняков/"Вгору"

У Херсонській громаді планують будувати нові житлові квартали у безпечних місцях. Асоціація будівельників півдня України готова розглянути такі ідеї у найближчий перспективі.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Оселі жителів Херсонщини, зруйновані унаслідок обстрілів російських військових, готова відбудовувати одна з місцевих компаній. Також Асоціація будівельників півдня України у майбутньому планує проєктувати й зводити житло в Херсоні.

“Представник Асоціації Сергій Ратушний запропонував розпочати відновлення з приватного сектора, який сильніше постраждав при затопленні, де найбільше зруйнованих водою будинків”, – пише Роман Мрочко.

За кошти донорів Асоціація готова виконати повний цикл робіт – від проєктування до здачі будинку під ключ.

Компенсації за повністю зруйноване житло жителі Херсонської громади почнуть отримати після того, як з території громади знімуть статус зони бойових дій.

  • У Херсонській області в межах програми “єВідновлення” подали 5 тисяч 800 заявок на компенсацію пошкодженого житла.
  • Керівниця громадської приймальні Херсонського фонду Милосердя та здоров'я, юристка Олена Старюк пояснила, що право на сертифікат мають громадяни України, чиє житло зруйновано після 24 лютого 2022 року внаслідок військової агресії Російської Федерації та не підлягає відновленню. Це можуть бути квартира, приватний будинок, кімната або інше житло. На нежитлові приміщення, пошкодження побутової техніки, авто програма не розповсюджується.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів