Підтримати нас

Нардепи не захотіли створювати електронний реєстр військових

16 березня 2017 14:15
254
Поширити:
Верховна Рада не підтримала закон №2045а "Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних".
 

"За" законопроект проголосували 185 нардепів, 109 нардепів не голосували, передає Еспресо.TV.

Через відмову народних депутатів голосувати, спікер Верховної Ради Андрій Парубій оголосив перерерву.

Ініціаторами законопроекту виступили заступник голови фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський, нардеп від "Об'єднання "Самопоміч" Тарас Пастух  та нардеп від БПП Іван Вінник.

Вінник, представляючи законопроект наголосив, що інформація про військовослужбовців повинна бути максимально захищеною.

"Зараз все зберігається на паперових носіях, не зрозуміло в якому стані знаходиться, не зрозуміло, кому доступно. Це має бути захищена інформація належним чином. Через комплекс системного заходу збереження інформації. Ми цей проект вже опрацьовуємо цілий рік. Він погоджений всіма фракціями", - сказав нардеп.

В пояснювальній записці до закону йдеться, що він регулює відносини у сфері державної реєстрації громадян України, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави, та осіб, приписаних до призовних дільниць.

Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних призначений для збирання, зберігання, обробки та використання даних про військовозобов’язаних.

Основними завданнями реєстру є: ведення обліку військовозобов’язаних, планування та виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом та інформаційне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів