Підтримати нас

Кабмін спростив процедуру працевлаштування для іноземців

19 липня 2018 09:38
238
Поширити:

Кабінет міністрів України спростив процедуру працевлаштування іноземців в Україні та скасував 22 застарілих нормативно-правові акти з різних сфер в рамках шостого "дерегуляційного Кабміну". 

"Мова не йде про те, що до нас приїдуть нелегальні мігранти. Йдеться про те, щоб прибрати абсолютно абсурдні норми законодавства, коли людина, яка отримала в МВС довідку на постійне працевлаштування .... Має виїхати з території України і заїхати назад", – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов в ході урядового засідання в середу. 

Крім цього, Кабмін скасував дискримінаційну заборона на внесення записів до трудової книжки своїх співробітників і зберігання їх іноземними юридичними особами на території України. 

"Скасування такої вимоги дозволить іноземним юрособам самостійно вносити позначки в трудові книжки своїх працівників, гармонізує Інструкцію про порядок ведення трудових книжок працівників з Господарським кодексом України, а також сприятиме безперешкодному виконанню представництвами іноземних юридичних осіб своїх обов'язків відповідно до Кодексу законів про працю", – відзначили в Мінекономіки. 

Кабмін також ухвалив рішення про зміни в порядок ведення Державного земельного кадастру. Як зазначив Нефедов, це дозволить скоротити кількість відмов про внесення відомостей в держземкадастр.

Як зазначає Мінекономіки, Кабмін, зокрема, деталізував підстави для відмови про внесення відомостей, впровадив попередню перевірку необхідних для цього електронних документів, а також встановив онлайн-моніторинг стану обробки всіх видів заяв в держземкадастр.

"Ми очікуємо, що кількість відмов скоротиться на 100 тис. на рік, це заощадить бізнесу 60 млн грн тільки прямих витрат", – прокоментував Нефедов. 

Крім цього, уряд схвалив постанову про спрощення доступу до інфраструктури для телеком-операторів.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів