Підтримати нас

Грошове забезпечення воїнів хочуть прив’язати до прожиткового мінімуму

Автор статті
09 листопада 2019 14:45
1,179
Поширити:

Збільшити посадові оклади та оклади за військове звання військовим, а також прив’язати їх до прожиткового мінімуму для автоматичного щорічного перерахунку хочуть у політичній партії «Слуга народу».

Відповідний законопроєкт зареєстрований 29 жовтня 2019 року за № 2343, повідомляє Ukrainian Military Pages

Проєктом пропонується доповнити статтю 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» новим пунктом такого змісту:

Мінімальний розмір посадового окладу військовослужбовця (крім військовослужбовця строкової служби) не може бути меншим розміру двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, а мінімальний розмір окладу за військовим званням – одного розміру такого прожиткового мінімуму.

Зараз відповідно до постанови КМУ від 30 серпня 2017 №704 мінімальний посадовий оклад (1 тарифний розряд) складає 2470 грн – визначений у розмірі 1,4 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня 2018 р. (1762 грн), а мінімальний оклад за звання «солдат» складає 530 грн – визначається коефіцієнтом 0,3

Частка окладів за посадою та званням від загального розміру грошового забезпечення наразі складає біля 30-35%, решта премії та надбавки. При цьому мінімальне грошове забезпечення солдата у ЗСУ трохи більше за 10 тисяч гривень.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ