До заповідників Херсонщини відремонтують дороги?

Міністр культури Євген Нищук просить відремонтувати дороги-під'їзди до культурних заповідників історичного надбання України.

Про це він зазначив на засіданні кабінету міністрів у п'ятницю, 24 червня, під час звіту тимчасово виконувача обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг Євгена Бараха, повідомляє «Українська правда».

«От завтра я їду в Опішню, і мене попереджають, що за півтора кілометра ви машину краще залиште і йдіть пішки до заповідника, куди з'їжджається все гончарство», – розповів Ніщук.

Міністр культури попросив звернути увагу на під'їзди до національних заповідників, великих музеїв, замків і пообіцяв надати відповідну карту.

У свою чергу Барах повідомив, що напередодні провів нараду з керівництвом Черкаської області, де зосереджена велика кількість пам'яток.

«Як тільки ми отримаємо додаткове фінансування – 1,5 мільярда, будуть виділені кошти на забезпечення проїзду до цих пам'яток Черкаської області. По всіх інших областях буду чекати пропозицій від вас», – зазначив в.о. голови Укравтодору.

Які саме пропозиції надійдуть від Херсонщини - невідомо. Проте, не завадило б довести до ладу, наприклад, дорогу до заповідника Асканія-Нова.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що за нинішнього фінансування на ремонт усіх доріг у країні піде близько 100 років.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також