Cьогодні у Херсоні покажуть найкращі документальні фільми

DOCU/ХІТ запрошує в подорож із неймовірною документальною вісімкою! 

DOCU/ХІТ у Херсоні стартує з 14-го вересня. Вісім фільмів прокату – це історії крізь сучасну реальність – від Балкан до Іловайська, від київської квартири відомої української акторки до центрального концертного залу в Пхеньяні. 

У програмі – роботи майстрів сучасної документалістики. Зокрема, новий фільм Міхаеля Ґлавоґґера в співавторстві з Монікою Віллі «Без назви», світова прем'єра якого відбулася на цьогорічному Берлінале. А також – «Головна роль» та «Завтра свято» режисера Сергія Буковського. 

«Головна роль» (національна кінопремія «Золота дзиґа» та приз за найкращий документальний фільм на ОМКФ-2017) – це відверта розмова режисера зі своєю мамою, кіноактрисою Ніною Антоновою. А «Завтра свято» – без перебільшення, класика українського документального кіно. 

Глядачі матимуть нагоду подивитися новий фільм Романа Бондарчука «Dixie Land». Минулого року Роман Бондарчук був номінований на премію «Оскар» від України із фільмом «Українські шерифи», який зняв на Херсонщині. Нинішнього року його фільм «Dixie Land» став кращим українським фільмом на ОМКФ-2017 і отримав “Золотого Дюка”. Ця стрічка також про херсонців – це світла мандрівка з дитинства в дорослий світ. Після показів глядачі зможуть поспілкуватися з героями фільму. 

Зокрема, у прокаті буде й «Війна химер» Анастасії та Марії Старожицьких. Це переосмислення війни через особисті стосунки режисерки Анастасії Старожицької та бійця-добровольця з позивним «Лавр». Окрім цього, «Ленінопад» Світлани Шимко (спецвідзнака Docudays UA-2017) – іронічна документальна історія про прощання з радянською епохою в Україні. 

Іще дві авторські подорожі DOCU/ХІТ – «Нове життя Гогіти» Левана Коґуашвілі та «День звільнення» Уґіса Олте та Мортена Траавіка. «День звільнення» – це провокативна подорож культового рок-гурту Laibach країною тотальної диктатури – Північною Кореєю. Фільм вже об'їхав близько півсотні фестивалів по всьому світу. А історія від Левана Коґуашвілі (спецвідзнака Docudays UA-2017) – це мандрівка із в'язниці в нове життя. 

Окрім того, DOCU/ХІТ із 14-го вересня буде в Києві, Львові, Одесі, Сумах, Харкові та Дніпрі! 

Увесь розклад показів доступний на сайті проекту docuhit.org. 

Трейлер DOCU/ХІТ

Детальна інформація про фільми, режисерів та режисерок

docuhit.org/films  

МІСЦЕ ПОКАЗІВ 

Kherson Art Hub (вул. Гімназична, 30а) 

РОЗКЛАД ПОКАЗІВ

14 вересня, 18:30 – ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ
15 вересня, 18:30 – DIXIE LAND та ЛЕНІНОПАД
16 вересня, 17:30 – ГОЛОВНА РОЛЬ та ЗАВТРА СВЯТО
17 вересня, 17:30 – ВІЙНА ХИМЕР
18 вересня, 18:30 – НОВЕ ЖИТТЯ ҐОҐІТИ
19 вересня, 18:30 – БЕЗ НАЗВИ
20 вересня, 18:30 – ГОЛОВНА РОЛЬ та ЗАВТРА СВЯТО
21 вересня, 18:30 – ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ
23 вересня, 15:00 – БЕЗ НАЗВИ
23 вересня, 17:30 – DIXIE LAND та ЛЕНІНОПАД
24 вересня, 15:00 – НОВЕ ЖИТТЯ ҐОҐІТИ
24 вересня, 17:30 – ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ
25 вересня, 18:30 – БЕЗ НАЗВИ
26 вересня, 18:30 – ВІЙНА ХИМЕР
27 вересня, 18:30 – DIXIE LAND та ЛЕНІНОПАД
28 вересня, 18:30 – ГОЛОВНА РОЛЬ та ЗАВТРА СВЯТО 

ОРГАНІЗАТОР: Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також