Підтримати нас

Незаконна влада Херсонщини склала список нерухомості Скадовської громади: власники мають довести права на неї

21 червня 2024 10:55
930
Поширити:
Фото: anga.ua

Незаконна влада Херсонської області опублікувала список нерухомості (будинки та квартири) жителів окупованого Скадовського району, яку без підтвердження власності незаконна влада візьме на облік як таку, що не має господаря.

Про це повідомили на сайті окупаційного Уряду Херсонщини.

У списку близько 352 адрес, проте населені пункти не вказані.

  • 7 червня окупаційна влада Херсонщини повідомила, що нібито виявила на території окупованої Херсонської області житлові приміщення, що нібито мають ознаки “безхазяйного” майна. Щоб виключити житло зі списку, власники житла зобов'язані протягом 30 днів з'явитися до окупаційного Міністерства майнових і земельних відносин Херсонської області у Генічеську з документами (паспорт громадянина РФ та документами з правом власності на житлове приміщення).
  • Окупаційна влада на лівобережжі Херсонщини примушує місцевих жителів переоформлювати право власності на майно за законами РФ. Через це деякі місцеві жителі, що виїхали повертаються.
  • Наприкінці березня 2024 року незаконна влада на окупованих територіях Донецької, Запорізької, Луганської, Херсонської областей повідомила, що власники житла, розташованого на цій території, повинні зареєструвати право власності на житлову нерухомість у “Єдиному державному реєстрі нерухомості” РФ.
  • Жителям окупованої Каховки Херсонської області надходять повідомлення з вимогою протягом 30 днів надати представникам незаконної влади паспорти РФ і оригінали документів про право власності на нерухоме майно. Людям погрожують визнанням їхніх квартир або будинків “безхазяйними” з подальшою незаконною “націоналізацією”.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів