Підтримати нас

Окупаційна влада Херсонщини опублікувала список житлових приміщень, що мають ознаки “безхазяйного” майна

09 червня 2024 11:31
292
Поширити:
Фото: російські ЗМІ

7 червня окупаційна влада Херсонщини повідомила, що нібито виявила на території окупованої Херсонської області житлові приміщення, що нібито мають ознаки “безхазяйного” майна.

Про це повідомили на сайті окупаційного Уряду Херсонщини.

Загалом мова йде про 13 квартир в окупованому селищі Чаплинка; 2 приватних будинки та 1 квартиру у селищі Брилівка; 3 приватних будинки у селі Тарасівка; 3 будинки у селі Щасливе; 3 квартири у селі Ювілейне; 3 будинки у селі Виноградове; 4 будинки у селі Подо-Калинівка; 3 будинки у селі Стара Маячка та 2 у селі Нова Маячка.

Щоб виключити житло зі списку, власники житла зобов'язані протягом 30 днів з'явитися до окупаційного Міністерства майнових і земельних відносин Херсонської області у Генічеську з документами (паспорт громадянина РФ та документами з правом власності на житлове приміщення).

Окупаційна влада зазначає, що у разі неявки, вказані житлові приміщення визнають “безхазяйними” і вони незаконно перейдуть у власність незаконних органів влади.

  • Окупаційна влада на лівобережжі Херсонщини примушує місцевих жителів переоформлювати право власності на майно за законами РФ. Через це деякі місцеві жителі, що виїхали повертаються.
  • Наприкінці березня 2024 року незаконна влада на окупованих територіях Донецької, Запорізької, Луганської, Херсонської областей повідомила, що власники житла, розташованого на цій території, повинні зареєструвати право власності на житлову нерухомість у “Єдиному державному реєстрі нерухомості” РФ.
  • Жителям окупованої Каховки Херсонської області надходять повідомлення з вимогою протягом 30 днів надати представникам незаконної влади паспорти РФ і оригінали документів про право власності на нерухоме майно. Людям погрожують визнанням їхніх квартир або будинків “безхазяйними” з подальшою незаконною “націоналізацією”.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів