Звичайний патріот Херсона

Оскільки імена героїв Херсона з’являються дуже поволі, я розповім вам про свого героя. 

Вадим Гвоздев, рідний брат моєї невістки Валентини, звичайний патріот Херсона, до війни працював на залізниці, любив свою родину, ходив рибалити. З першого дня вторгнення і доки у нашому місті майорів українській прапор, Вадим чергував з групами чоловіків по району в нічний та денний час, разом вони вистежували мародерів, які активізувалися.

19 липня на зупинці «33м2» на  Острові до нього підійшли невідомі люди в цивільному, але зі зброєю та в масках. Вони спитали його прізвище, він підтвердив, що Гвоздев, його скрутили та запхали в машину з місцевими номерами. Цього ж дня він двічі спілкувався із сестрою, казав, що зараз дуже зайнятий, скоро повернеться додому, потім передзвонив і попросив погодувати кота. Наступного дня зв'язок обірвався, його телефон був вимкнений.  Більше ми нічого не знаємо.

Валя обійшла комендатури окупантів. Донька і дружина Вадима подали заяву у прокуратуру. Ми написали також в медіа. Але поки Херсон був під окупацією, ми не отримали жодної інформації. Тепер, після звільнення ми сподіваємося відкрити правду про те, що сталося з Вадимом. І віримо, що притягнення винних до відповідальності невідворотно. Тож прошу херсонців про репост. Нам важливо знайти свідків. Якщо хтось має інформацію про Вадима, напишіть мені в особисті.

Dar'ya Averchenko

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!