Підтримати нас

Запрошуємо до кіборга-масажиста!

02 березня 2016 04:45
238
Поширити:

Багато учасників АТО, повернувшись додому після війни, повністю переоцінюють своє життя, змінюють пріоритети та знаходять себе у новій професійній діяльності, яка приходиться їм більше до душі.

Одним із таких хлопців є Дмитро Крикун, кіборг з позивним «Амур».

Під час оборони Донецького аеропорту він виконував важливу місію — доставляв необхідну техніку, їжу та медикаменти. День за днем Дмитро долав небезпечний шлях та забезпечував військових усіх необхідним. За цей час хлопець встиг осягнути справжні цінності людського життя, радість нового дня та важливість кожного прожитого дня.

Повернувшись додому, він вирішив для себе, що обов`язково займатиметься тим, що приноситиме користь та задоволення іншим – стане масажистом.

В рамках проекту «Воїну-гідна праця» Дмитру випала можливість закінчити базові курси для масажистів за спеціальністю «масажист-універсал». Дякуємо компанії «Партнер Плюс» за надану можливість безкоштовно пройти навчання, здобути нові знання та навички!

Сьогодні колишній боєць АТО надає послуги з професійного масажу та вже має постійних клієнтів, яким допомагає зняти м`язову напругу, відчути легкість руху. Дмитро дуже радий від того, що може дарувати радість та здоров`я іншим. В подальшому хлопець планує допомагати з реабілітацією своїм побратимам.

Детальну інформацію про види та особливості «Кіборг масажу» шукайте на сторінці у facebook: https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%96%D0%B1%D0%BE%D1%80…/…/….
Дмитре, бажаємо тобі натхнення, успіхів та завжди йти до поставленої мети!

Світлана Доманчук

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів