Підтримати нас

Замість децентралізації - занепад і політичний цирк

Автор статті
09 липня 2016 01:10
204
Поширити:

Сьогодні з Оксаною Сілюковою були на зустрічі з громадою села Микільське Білозерського району.

Наше завдання нікого нікуди не тягнути, а надати інформацію про те, що таке децентралізація та об"єднання громад, обговорити різні формати та варіанти, процедуру, шляхи убезпечення своїх прав і таке інше. Згідно перспективного плану громади сіл Микільське, Токарівка, Федорівка, Дар"ївка, тобто так званий Дар"ївський кущ, мають об"єднатися з Херсоном.

Люди звичайно категорично проти. Я також підтримую їхні перестороги, бо об"єднуватися мають рівний з рівним. Тоді там будуть демократія і рівноправність. До того ж самі розумієте, що чекає ці села в разі приєднанні до Херсона. Село Токарівка готове до об"єднання, готові ініціювати процес та стати центром громади. Центром може стати і Дар"ївка. Все мають вирішити громади.

Але куди там. Голові сільради це не потрібно. Деякі депутати сказали, що кістьми ляжуть, а геноциду не допустять.

На зустрічі кричали, перебивали, казали про "братоубійствєнну" війну, вбивство дєток і православних руських, проклятих "раскольніков - сатаністов" церкви Київського патріархату. Ми також сатаністи якщо ходимо до церкви КП.

І тут з"являється "спасітєльніца" Анна Середа з підспівкою. Народ одягає жилетки опоблока. Знову геноцид, унічтоженіє нації, Коломойський, Яценюк, Порошенко, Путілов, Одарченко, алігархі і ні слова про те, чого йде в парламент.

Поспівали, похлопали і розійшлися. Я дивилася на це все з сумом. З ще більшим сумом подивилася на вбите село. Не хочуть нічого міняти та чекають, коли хтось приїде та покосить траву коло кожної хати, яка стоїть мов ліс!

Наталія Возаловська

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ