Як на мене, зараз буде дуже важливе повідомлення до мешканців Херсонщини

Тут не буде про військовий стан, загальну політику, Катю Гандзюк, вибори. Але тут буде про справедливість.

Щось незрозуміло відбувається в кабінетах Херсонської ОДА. На Херсонщину з держбюджету прийшли гроші - додаткова дотація на медицину та освіту на 2019 рік. Всього - 584,77 млн гривень, що на 9% меньше 2018 року. Та проблема не в тому, що менше. Проблема в тому як вони розподілились.

За логікою, кошти необхідно розподілити пропорційно між районами та ОТГ, вірно? Прийшло на 9% меньше, тобто і кожен район та ОТГ повинно отримати на 9% менше ніж в тому році.

Вірно? Виявляється - ні. ОДА розподілили ці кошти абсолютно в хаотичному порядку.

Наприклад Олешківський район отримає 108%, Виноградівська ОТГ цього ж району - 95%, Великокопанівська ОТГ, цього ж району - 159%! Голопристаньский р-н - 110%

А ось Генічеський - 72%, Лепетишський - 50%, Високопільский - 56%. І це ще не погано, тому що Нижньосірогозьский район - лише 39%. Іванівський район - 29,7%.

Вважаєте справа в ОТГ? Не вгадали. Іванівському ОТГ - 37%, Тавричанському - 0 %. Так, ноль. І Музиківська ОТГ - 0%.

І звісно не можу обійти увагою Каховський район, якому дано лише 37% від минулого року. Зеленопідській ОТГ - 38%, Любимівській - 58%, Роздолянскьому ОТГ - 44%. 0% - Тавричанському. Подивіться файл, там багато цікавого

Я не розумію що це таке.

Нажаль, незважаючи на моє намагання зустрітись з Андрієм Гордєєвим щодо цього питання він уникав зустрічі. Двічі.

Тому я вимушена звернутись публічно. До Андрія Гордєєва до Владислава Мангера та депутатів обласної ради. Шановні, за яким принципом фінансовий відділ Херсонської ОДА розподіляв додаткову субвенцію?

Це питання будуть виносити на розгляд обласної ради, з посиланням на розпорядження голови ОДА. На жаль, я не знайшла його на сайті ХОДА. Тож сподіваюсь до сесії ми будемо мати відповідь.

Тетяна Тертична

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!