Як я отримувала і досі не отримала біометричний паспорт

Пишу, бо накипіло. Не можу ні всидіти, ні втерпіти, ні змиритись з тим розчаруванням і розпачем, що настигли...

Моя розумничка доня багато працювала і закінчила школу зі срібною медаллю, а потім вступила на бюджет до того ВНЗ, про який мріяла. Нагородою за всі старання дитини мала стати подорож до Європи,яку вона давно хотіла побачити. Все було розплановано завчасно, тур я вибрала, проплатила квитки на літак, забронювала готель і повинна була про все розповісти і подарити малій на її день народження 08.08.2017. Але сталось не так, як гадалось. Біометричний паспорт, на який подали документи ще 05.07.17, вичекавши довгу чергу, й досі НЕ ЗРОБЛЕНИЙ!!! Цей документ мали виготовити за 20 робочих днів. Але вже всі терміни сплинули давним-давно. Де той документ? Що з ним? І коли отримаємо? Ніхто сказати не може! Ми й передбачити не могли, що час очікування цікавої подорожі стане для нас таким пеклом. Адже скрізь, куди я не зверталась, ніби і не відмовляють, але і допомогти не можуть...

Олешківський відділ ДМСУ- сюди ми подавали документи, тут повинні їх і отримати. Телефонуємо щодня, тут зазначили, що їх робота - це лише введення данних в загальну базу.

УДМС України в Херсонській області - тут безпосередньо прийшла до заступника начальника управління, який опікується паспортними питаннями Дмитрий Иванов (Dmitriy Ivanov). Пообіцяв, що зробить все можливе. Дуже сподіваюсь!!!

Сайт Державна Міграційна Служба України ttps://dmsu.gov.ua/ не оновлюється!

На телефон гарячої лінії Державна Міграційна Служба України : +38 (044) 278-50-30 додзвонитись неможливо!

E-mail гарячої лінії Державна Міграційна Служба України : [email protected] листи не приймає, бо переповнений!

E-mail Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів pk-ukraina.gov.ua , де застряг паспорт, не відповідає. Телефони мовчать.

Голова Державна Міграційна Служба України, а саме Максим Соколюк (Maxim Sokolyuk), якому я вже змушена була писати в приватні повідомлення, порадив подивитись в понеділок (сьогодні) сайт, відстеживши долю паспорта після 21:00 і написати йому про стан справ. Напишу обов'язково.

Звернулась на Урядову гарячу лінію тел.: 1545. Поспілкувалась із хлопчиною. Він поспівчував, дав кілька порад, записавши моє звернення і присвоївши йому довгий номер із купи цифр.

Написала величезний лист із проханням про допомогу на сторінку Петро Порошенко. Розумію, що до нього прохання не дійде, але втрачати вже нічого. Нехай буде...

А також до отримання документу задіяний величезний штат родичів, кумів, колег-волонтерів, знайомих, знайомих знайомих тощо... Всі кудись дзвонять, про щось дізнаються... Хочуть допомогти.

Останній тиждень перетворився на такий ад адський, що важко передати... Те, що я відчуваю і в якому розпачі знаходжусь, теж виразити дуже складно. Адже три роки!!! Цілих довбаних три роки!!! Я намагаюсь із усіх сил робити все можливе, а іноді, і неможливе лише для цієї країни. Бо хочу жити в демократичній цивілізованій державі. Не розумію, чому так? Хто може розірвати це замкнене коло? І хто відповідатиме за витрачені кошти та нерви, якщо ми залишимось вдома (не хочу про це думати)?

Вірю до останнього, що якимось чудовим дивом ми все ж таки вилетимо і доня побачить ту Європу з її порядками, менталітетом і цінностями, про які, на жаль, нам, поки що, лишається лише мріяти.

Летіти нам зранку в четвер. Поки так. Чекаю. Вірю. Я - оптиміст!

Алла Мирошниченко
Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!