Підтримати нас

Україною багато років рулять банальні неуки

20 грудня 2019 09:00
839
Поширити:

Стало відомо, що Україна низько стоїть в міжнародному рейтингу PISA, який оцінює рейтинг шкіл і знань школярів.

А як Україна може стояти високо, коли нею багато років поспіль керують (і задають політичні тренди, що ще важливіше!) банальні неуки, тобто - люди без якісної освіти? Ті, хто просував Януковича у владу, і ті, хто голосував за нього на виборах Президента, хіба не знали, що він - урка-"проффесор"? Урку простіше контролювати, тому і просували такі самі урки!

А скільки було міністрів, які бути тупо неосвічені в нормальному сенсі цього слова? Наприклад, міністр юстиції при Януковичу Лукаш закінчила Академію праці і соціальних відносин! Рейтинговий заклад, ага) 

А скільки у ВР було скандалів про підроблені або куплені дипломи у тих, хто "пише закони"? У однієї Королевської, за деякими даними, усі три дипломи - підроблені. А скільки серед українських чиновників липових і тупих-претупих "кандидатів наук" та "докторів наук"???

А нинішній Президент, що отримав диплом юриста у Кривому Розі, навряд чи має пристойну освіту, оскільки у студентські роки бурхливо грав у КВН, і, за їхніми ж словами - "майже безвилазно жили у Москві" (от гарне було "навчання" в Криворізькому економічному інституті!!!).

Розумні чиновники українській владі були не потрібні, бо мають більше розуму від свого начальства. Начальства, яке останні 30 років не створює, а, таке враження - продовжує прихватизацію, і катастрофічно недофінансовує міносвіти та науку як зайві елементи у боротьбі за капітал...

Риба гниє з голови. Оцінки українських школярів, виявляється, прямо пропорційні бажанню українських політиків бути розумними і мати справжню якісну освіту.

P.S. Дописав пост, дивлюсь новину: Волинську ОДА очолив 41-річний... екс-міліціонер з Луганщини, який "працював дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області". Отже, Волині шостим Гарантом гарантовано сталий прогрес і розвиток під керівництвом дууууже освіченої і розумної людини..... (і ці люди критикували Пороха за його кадрову політику?)

Igor Kondratiuk

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів