Підтримати нас

САМКИ І ЛИЧИНКИ

Автор статті
17 серпня 2022 05:00
4,315
Поширити:

Так називають в Херсоні сім’ї рашистів, які приперлися в Херсон "жити", до своїх чоловіків. Вони діляться на дві категорії: сім’ї середнього військового складу і вчителі, які приїхали до нас "працювати" за обіцяні рашею 3-4 тисячі у.о.

Одна з таких "вчительок" прийшла в Медсанчастину ХБК і на реєстрації спитала, як їй записатися до гінеколога – мовляв, треба стати на облік, бо воно ж "бєрємєнноє". Реєстратор ставить логічне питання: "Ваша прописка, місце проживання?". А самка відповідає: "Пропіскі у мєня єщо нєт. Ми тут квартіру получілі по ордеру". Вся черга завмерла. Всі знають, що ніякі квартири по ордерах у нас давно не роздають. І всі одразу зрозуміли, who is who і по якому ордеру вона отримала квартиру. А та продовжує: "У мєня контракт на пол года, я тут буду учітєльніцей работать, учіть дєтєй рускому язику". І тут вже черга не витримує: "А ти в курсі, що тобі квартиру дали крадену, яку у людей забрали, які поїхали, рятуючись від війни? Ваші чоловіки квартири віджимають, і ви тепер там будете жити – у чужій квартирі?" І самка на це відповідає: "А какая мнє разніца?".

І от питання: чому така "вчителька" може навчити дітей?

...

Самки влаштували собі оглядовий майданчик в кафе біля кінотеатру "Україна" – розвернули стільці в бік площі Свободи й роздивляються людей. Відрізнити наших жінок від самок просто: жодна херсонська жінка у 40-градусну спеку на підборах, у макіяжі і у вечірній сукні по місту ходити не буде. А самки - вони ж на курорт приїхали, в такому вигляді й дефілюють. Дітей деякі з них тримають на собачому повідці – як мопсів (не плутаємо з дитячими вожжами). Натиснув на кнопочку – повідець намотався на котушку, дитина прибігла до ноги. Одна така зайшла з 2-річною дитиною на повідці в "Десерт". І це була німа сцена… Дитячі повідці на аліекспресі можна купити, але ні - ці собачі. Мабуть, щоб з дитинства "тримати біля ноги", бо їм по життю без такої навички ніяк.

...

Деякі самки беруть таксі і просять відвести їх "в какой-то ресторан". Якщо самка викликає таксі до готелю "Оптіма", де живуть фсбшники, то водій ризикує нарватися на розмову. Для своїх чоловіків-фсбшників самки намагаються збирати інформацію, як у Херсоні ставляться до того, що "тут будєт росія". Одна така розпитувала водія: "А вам нравітся жить в Херсоні?", на що водій відповів: "Ну а ось ви приїхали – вам подобається?". Самка каже: "Нєт, город скушноватий, прілічних ресторанов нєт, ночниє клуби не работают…". Що?? Нічні клуби? А кому ми завдячуємо комендантською годиною і тим, що весь нормальний бізнес закрився???

...

Ось такі вони, самки з личинками. Але завершимо на позитиві: після «бавовни» на Антонівському мосту їх в Херсоні сильно поменшало. І ми за це дуже вдячні ЗСУ. І сильно вдячні американським партнерам за HIMARS! Бо ХЕРСОН - це УКРАЇНА! Бо не треба нам тут свої рашистські личинки відкладати!

Майстерня артивізму / Artivism Manufactory

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ