Підтримати нас

Розмова з братом

Автор статті
03 грудня 2015 08:25
596
Поширити:
Нещодавно розмовляла телефоном зі старшим братом, який вже дуже давно проживає в Росії.
Основні моменти висвітлю.
-Валь, а з чого почалась війна у вас?
- З анексії Криму
-Е, ні ! Війна почалась з Майдану! Тоді, коли купка обкурених малолєток вийшла на Майдан.
- Ти кого назвав "обкуреною малолєткою"?! Мене? Чи мільйони жінок, чоловіків, студентів?! На плутай наш Майдан з антимайданом Януковича, які стояли в загоні Мар'їнського парку під Верховною Радою. І при чім наш Майдан до війни? Що, Майдан пішов кримздити півострів, чи ваші зелені ввічливі шакали? 
- Та при чім тут Крим? Це тебе госдеп обробив.
- Який "госдеп" ? Де ти його угледів? А може, це вам пропагандони брехливих кремлівських ЗМІ мізки висушили і натомість нацистською ватою нафарширували? Ваш путлєр анексував Крим, щоб там ядерний полігон зробити, а кримчаки йому не потрібні зовсім. Але кому я пояснюю, ви ж там 86% зомбі.
- Нє, це ви зомбі!
- Як , наприклад, я можу бути зомбі, якщо "госдеп" в нас не транслюється, телевізор майже не дивлюся, а про події на Сході України розказую тобі як очевидець? Тому прозрівай, братику, бо саме ваші зелені ГРУшники і спецназ після Криму полізли ордою на Схід.
-Нє, російських військових там нема, туди їдуть лише добровольці і найомники.
- Ага, а зброю, важку артилерію, ПЗРК, ГРАДи, БУРАТІНо ваші "добровольці" де набрали? Може, в супермаркеті в Славенську, чи Луганську закупили?І Як вони ваш російський кордон проїхали? 
- А ваш як?
- Так нашого кордону на тій ділянці нема, він під контролем бандюків ополчєнія і ваших терористів, тому й вивозить на Ростов ваша мародерська орда все, що під руку попадає.
- А чого ви не оголосите нам війну? Оголосіть Росії війну!
- Е ні! Будуть здихати ваші шакали терористами й диверсантами на нашій українській території, бо ви порушили Будапештський Меморандум!. А наші гинуть Героями, які Неньку захищають!
...
Це маленька частина всієї розмови, якщо це можна розмовою назвати.
Якщо ви думаєте, що я його змогла переконати, то ви помиляєтесь.
Ця війна дала мені тисячі побратимів, але розділила морально з рідним братом.
 
 
Валентина Крицак
Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ