Розгул корупції, оскал демократії

У кінці минулого року естонське видання Õhtuleht виступило з публікацією про те, що міністр освіти Майліс Репс зловживала майном і персоналом свого відомства, відправляючи шофера міністерства возити її дітей у школу і на гуртки.

Незабаром після появи цієї публікації Репс подала у відставку з Кабінету міністрів, але цим справа не закінчилася.

Після статті в Õhtuleht на Майліс Репс було заведено справу про «проступок» у зв'язку з використанням службового автомобіля в особистих цілях, яке на початку лютого було перекваліфіковано в кримінальне, а вже в листопаді 2021 Державна прокуратура Естонії пред'явила колишньому міністрові нові звинувачення - у привласненні бюджетних коштів і шахрайстві. Матеріали ще однієї кримінальної справи вже пішли до суду.

Що ж ще натворила колишній міністр, а нині депутат естонського парламенту? Прокурори вирішили, що за рахунок засобів міністерства була придбана кавоварка, яку Репс використала у себе удома. Оба-на! Попалася, голубонько. 

Майлін Репс звинувачення заперечує, спеціально дала інтерв'ю журналістам-розслідувачам, де заявила, що ні вона, ні члени її родини кави не п'ють, але маховик неминучого правосуддя вже не зупинити. 

Загалом скандал там страшенний. Такого розгулу корупції із присвоєнням цілої кавоварки в Естонії ніхто не очікував. 

А ви: гелікоптери, х.є моє, конвалії. Ну, гелікоптери. Ну, МВС. Ну, літали бухати до Карпат. Ну, на дачу, яку собі коханому ще ПроФФесор побудував. Пацани «піднялися», мають право жити гарно. 

Бе бе бе.

Eugene Platon

На головному фото: Майліс Репс

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!