Підтримати нас

Політолог: Реальна підтримка Зеленського 18%, які там 73% їх немає, це просто маячня

08 січня 2020 07:15
367
Поширити:

Вибачте, ну як же мене задовбавбала ця маячня про 73% виборців Зеленського. Їх немає! Начебто розумні люди, політологи, журналісти, інформаційники, а тут як заклинює їх.

Кричу вам – другий тур це ЗАВЖДИ протестне голосування. За менше зло. І 73% це виборці всіх кандидатів, які в другому турі виступили ПРОТИ ПОРОШЕНКА, А НЕ ЗА Зеленського! Запам’ятайте це.

Сусідка, що голосувала в першому турі за Тимошенко, залишається прихильницею Тимошенко – просто в другому турі ЮВТ не було, і бабуся проголосувала “Проти Петі”. І прихильники Бойко з Рабиновичем працювали за тією ж схемою. Так, всі так голосують і завжди.

Не потрібно бути політтехнологом, щоб це зрозуміти. Досить запитати у сусіда і сусідки! І досить вже нести єресь про 73% “за Зе”. Нехай Банкова цю маніпуляцію розганяє, не треба допомагати не дуже чесним людям на хорошому фінансуванні.

Реальних виборців Зеленського в першому турі – 30%. При явці в 60%. Тобто РЕАЛЬНИХ прихильників Зеленського в країні з усього населення 18%. 18%, а не 73%! Люди, ну зрозумійте ж цю просту річ і припиніть говорити нісенітниці!

 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів