Лютий морозяка розпочинає в Україні понеділкову добу

Сьогодні вдень - максимально! - очікується 8-14 градусів морозу.

У південній частині та на Закарпатті також не мед - вночі -9-15, вдень -2-8 градусів. Снігу не буде, хібатрохи політає по Заходу, але таке...

Посилиться вітер ледь не до штормового у південній частині. Ми їм не заздримо. Ще б пак - при морозі та ще й сильний вітер.

Ну, а у вівторок не заздрити вже можна усім і кожному. Бо 27-го лютого на нас виходить циклон знову з південного заходу Європи, з Італії, Греції.

І ось цей циклон зробить погоду вівторка нестерпною: снігопади, хуртовини, завиватиме вітер. А морозище не відступлять. Буде ще те глобальне потепління!

У Києві найближча ніч дуже холодна, -17-19, на околицях до -20 градусів і нижче, завтра вдень -11-13 градусів. Поки без снігу. Але.

Вже у вівторок у столиці серйозно посилиться вітер, вдень ще без істотних опадів, ближче до вечора вівторка почнеться сніг.

А 28-го лютого буде і сніг, і морозяка, і сильний вітер.

Тиждень буде синоптично складним. Тому дуже-дуже уважно передивіться гардероб. Все, що є найтеплішого - якраз для цього тижня.

Ні в якому разі не забувайте рукавички, бо моментально хапає мороз. Дихайте у шалик чи хустку, ховайте носа.

Автомобілістам особливо уважно перевірити стан машин, наявність усього необхідного для безпечного комфортного руху, особливо, якщо треба кудись їхати на більші відстані.

Тримайтеся поближче до джерел тепла, тісних кафе, пухнастих котів та один одного.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!