"Модный приговор" диджитализации и "стране в смартфоне"

Честно говоря, не знаю, где еще в мире можно увидеть подобное сообщение Госстата: "11 березня 2020 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову № 211, яка запроваджує карантинні обмеження.

Під час дії карантину відділи державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції тимчасово припинили надавати територіальним органам Держстату (ТОД) документи, що засвідчують випадки смерті та містять інформацію про причини смерті українців.

Ці документи відділи реєстрації передають органам статистики в паперовому вигляді раз на місяць (саме такий спосіб передачі даних передбачений законодавством).

На підставі цих документів формується щомісячна статистична інформація щодо кількості померлих з розподілом за причинами смерті.

Отже, фактично з початку березня Державна служба статистики не має інформації про причини смертей українців.

Тому до кінця карантинних обмежень щомісячна статистична інформація про кількість померлих по Україні та за регіонами буде формуватися та оприлюднюватися без розподілу померлих за причинами смерті".

Это, можно сказать, апофигей государственной политики... Или сознательные действия по сокрытию данных на высшем уровне, но тогда это намного страшнее.... Лучше уж все объяснить традиционной глупостью...

Алексей Кущ

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!